Najpopularniejsze kategorie z opisami na GG

Internet

Internet to nie tylko doskonałe medium i narzędzie komunikacji, to także wszechstronne miejsce rozrywki. W sieci znajdziesz śmieszne filmiki, zdjęcia i nagrania audio, a także zbiór tysięcy zabawnych powiedzonek, dowcipów oraz śmiesznych opisów do komunikatorów. Te ostatnie – określane również jako śmieszne statusy opisowe – udostępniane są przez serwisy, które gromadzą i udostępniają opisy do komunikatorów. Opisy te prezentowane są w wielu kategoriach tematycznych.

Do najbardziej popularnych kategorii zaliczane są śmieszne opisy na GG oraz miłosne opisy na GG. Dlaczego od razu na GG? W Polsce, pozycja lidera wśród komunikatorów internetowych należy do Gadu-Gadu, stąd też najczęściej poszukiwanymi opisami do komunikatorów są opisy na GG. Polscy internauci, rzadziej poszukują opisów do pozostałych komunikatorów takich jak Tlen czy AQQ.

Wprowadzenie funkcji statusu opisowego w komunikatorach internetowych wpłynęło na pojawienie się w sieci serwisów udostępniających opisy do nich. Użytkownik komunikatora posiadający opis w swoim profilu jest bardziej zauważalny i zwraca na siebie większą uwagę osób, które mają jego numer na swojej liście kontaktów. Wyświetlanie opisu jest również dobrym sposobem na wyrażenie swojego nastroju, samopoczucia lub opinii o kimś.

Previous Story

«

Next Story

»