Katalog Avon o numerze 9/2012

Uroda

Od kilku dni, a dokładnie od 14 czerwca br. obowiązuje oferta katalogu Avon oznaczonego numerem 9/2012. Katalog obowiązywać będzie do 4 lipca 2012 roku. W tym wpisie napiszę o wybranych nowościach i ofertach promocyjnych tego katalogu. Najpierw zacznę od nowości. Nowości katalogu 9/2012 dotyczą m.in. makijażu twarzy. To właśnie produkty związane z makijażem znajdziecie na pierwszych stronach katalogu. Również sama okładka i slogan „Stwórz makijaż bogini słońca” informuje nas o tym, że w dziale „Avon Poleca” znajdziemy produkty do makijażu.

Avon Glow, to seria kosmetyków do makijażu twarzy. W skład serii wchodzą: perełki brązujące, puder brązujący w kompakcie oraz sypki puder brązujący w pędzlu. Każdy z wymienionych produktów w katalogu Avon 9-2012 możecie zamówić za 29,99 zł.

„Usta w pełni”, to kolejna nowość katalogu. To szminka, która oprócz nadania ustom koloru, powiększy je optycznie. Szminka zawiera retinol i kolagen. Po jej użyciu uzyskiwany jest efekt pełniejszych ust. Szminka występuje w dziesięciu kolorach i kosztuje 17,99 zł.

Jeśli chodzi o oferty promocyjne, to na pewno warto wymienić tutaj ofertę VIP. Jeśli w katalogu 9/2012 dokonacie zamówień na kwotę minimum 29,99 zł to produkty ze stron 15-21 możecie zamówić w cenach VIP. Przykładowo kremy z serii ANEW ze strony 15 możecie zamówić w cenie obniżonej o 70%. Cena wody toaletowej Slip into…, która dostępna jest w cenie VIP na stronie 17, obniżona została o 50%.

Next Story

»