Nowości katalogów Avon 9 i 10/2012

Uroda

Aktualnie, do 4 lipca 2012 roku obowiązuje katalog Avon o numerze 9-2012. Wśród nowości dziewiątego wydania katalogu Avon znajdziecie m.in.: seria kosmetyków do makijażu Avon Glow, szminka „Usta w pełni” nadająca kolor ustom i optycznie je powiększająca, błyszczyk do ust „Olśniewający blask”, zapach dla mężczyzn Centre Action, seria kosmetyków do stóp Foot Works z miętą i aloesem „Podwójna świeżość” oraz peeling, balsam i olejek „Złocisty blask” zawierające kompleks mineralny z drobinkami złota.

Od 5 lipca br., a więc za niespełna dwa tygodnie, obowiązywać zacznie katalog o numerze 10-2012. Wśród nowości dziesiątego wydania katalogu Avon znajdziecie, m.in.: ultralekkie kremy z serii ANEW: Ultimate 7S, Reversalist i Aqua Youth. Nowością tego wydania są również zapachy z serii little … dress w małych 7 ml miniwersjach oraz bezbarwny podkład „Magiczne podświetlenie”. Wśród nowości znalazły się również produkty modowe. Szczegóły znajdziecie w katalogu online w dziale „Avon Fashion”.

Katalogi w wersji online znajdziecie na tej stronie. W katalogach online będziecie mogli zapoznać się całą ich ofertą. Nie tylko z nowościami, ale także z ofertami promocyjnymi i obniżkami cen na wybrane produkty marki Avon.

Previous Story

«

Next Story

»