Katalog Avon o numerach 16/2012

Uroda

Jeszcze tylko tydzień obowiązywać będzie katalog Avon o numerze 16-2012. Niedługo święta więc oferta tego i następnego wydania jest świąteczna. Znajdziecie w niej, nowości oraz specjalne oferty świąteczne. Warto dodać, że sam katalog zawiera znacznie więcej stron niż zwykle. Oferta prezentowana jest aż na 245 stronach. Poniżej możecie przeczytać o wybranych ofertach z katalogu, natomiast ofertę całego katalogu możecie sprawdzić w katalogu online.

http://www.avonline.pl

Nowościami tego wydania są:

Kosmetyki do makijażu LUXE
Luxe, to nowa linia kosmetyków do makijażu, w której dostępne są: eyeliner, cienie do powiek, tusz do rzęs, puder prasowany, podkład do twarzy w pięciu odcieniach, błyszczyk w dziesięciu kolorach i szminka dostępna w piętnastu kolorach.

Woda perfumowana Rare Sapphires
Ten zapach dla kobiet w szesnastym wydaniu katalogu Avon można zamówić w specjalnej cenie premierowej wynoszącej 39,99 zł. Jest to zapach z kategorii kwiatowo-gourmand.

Zestaw biżuterii Beautifull You
W zestawie biżuterii znalazły się: ozdobne opakowanie, łańcuszek, trzy przywieszki oraz trzy pary kolczyków. Cena zestawu 24,99 zł. Biżuteria Avon jest hipoalergiczna.

Jak już zostało to napisane, jest to świąteczny katalog. Wiele produktów przez Was zamawianych będzie prezentami, które z kolei będą w „coś” zapakowane. Te „coś”, to np.: ozdobne torebki lub pudełka. Ofertę na torebki i pudełko zamieszczona jest na stronach 8 – 9. Są to trzy rodzaje torebek na prezenty o wymiarach 16 x 8 x 22 cm oraz ozdobne pudełko o wymiarach 12 x 12 x 12 cm. Każdy z tych produktów kosztuje 5 zł. Katalog jest ważny do 28 listopada br.

Previous Story

«

Next Story

»