Dzień Kobiet

Życzenia na „Dzień Kobiet” od Avon

Uroda

O trzecim wydaniu katalogu Avon, na 2013 rok, postaram się napisać więcej w późniejszych wpisach. Obecnie, chciałbym tylko wspomnieć o życzeniach jakie firma Avon składa kobietom w tym katalogu. W katalogu 3/2013, który zacznie obowiązywać od 7-ego lutego 2013 roku, firma Avon, składa swoim klientkom, życzenia z okazji „Dnia Kobiet”. Trzecie wydanie katalogu udostępnia sporo ofert przygotowanych specjalnie na „Dzień Kobiet”. W dalszej części tego wpisu, możecie przeczytać życzenia od firmy Avon.

8 marca to święto każdej z nas, dzień, w którym każda kobieta czuje się piękna i pewna swojej wartości. Katalog, który właśnie oddajemy do Waszych rąk, zawiera mnóstwo specjalnych ofert, spośród których każda z Was wybierze na tę szczególną okazję coś dla siebie. Podaruj sobie nowy zapach i ponad 60 innych nowości. Odnajdź swój styl i wyraź siebie przy pomocy produktów Avon!
Z okazji Dnia Kobiet życzymy Ci dużo radości, słońca i uśmiechu. Niech wszyscy na nowo docenią Twój osobisty urok. Wszystkiego najlepszego życzy Zespół Avon!
avon

Sensuelle, to zapach dla kobiet zainspirowany naturalnym, świetlistym pięknem kobiecej skóry. Wzbogacony ciepłem i naturalnym blaskiem, który ją przenika. Całkowicie osobisty, zmysłowy i wyjątkowy, tak jak kobieta sama w sobie. Jest to największa nowość tego katalogu. Woda perfumowana Sensuelle zaliczana jest do kategorii orientalno-kwiatowo-świeżej. Oprócz zapachu, dostępny jest także naszyjnik Avon Sensuelle, który otrzymacie w specjalnej ofercie premierowej. Przy zakupie wody Avon Sensuelle, ten elegancki naszyjnik możecie mieć za 1 zł. Zapach w tym katalogu kosztuje 59,99 zł. Katalog Avon w wersji online (zobacz). Ciekawych ofert w całym katalogu jest więcej. Myślę jednak, że nie ma sensu pisać tutaj o nic, bo lepiej jest to sprawdzić w katalogu, więc zainteresowane osoby odsyłam do katalogu avon. Katalog obowiązywać będzie do końca lutego 2013 roku, wiec macie jeszcze sporo czasu na przejrzenie oferty i ewentualny wybór kosmetyków do zamówienia.

Previous Story

«

Next Story

»