Zanim się pojawiłeś

Zanim się pojawiłeś

Filmy

Trochę tak z ciekawości, pewnie też troszkę z nudów, naszła mnie dzisiaj myśl, żeby sprawdzić najlepiej oceniane nowości kinowe. Zapewne ciekawi jesteście wyników. Otóż, jedną z najlepiej ocenianych nowości jest „Zanim się pojawiłeś” w reżyserii Thea Sharrock.  To melodramat, a więc film z dawno już zapomnianego gatunku. W rolach głównych występują Emilia Clarke jako Louisa Clark oraz Sam Claflin jako Will Traynor. Film nakręcony został na podstawie powieści Jojo Moyes o tym samym tytule. Tytuł oryginalny: „Me before you”. W Stanach Zjednoczonych, „Me Before You” miał swoją premierę 2 czerwca 2016 roku. Na ekrany polskich kin, trafił 10 czerwca.

Louisa „Lou” Clark, to 26-cio letnia dziewczyna, która nie do końca wie co chce w życiu robić, mieszkająca w niewielkim angielskim miasteczku. Chwyta się wielu różnych zajęć aby pomóc swojej rodzinie, która boryka się z problemami materialnymi. Pewnego dnia zostaje opiekunką młodego, bogatego bankiera, Willa Traynora, który przed dwoma laty miał wypadek, który całkowicie odmienił jego życie. Młody mężczyzna po tym jak został sparaliżowany, z pełnego energii człowieka, stał się pogardliwy, wrogo nastawił się do otaczającego go świata i stracił nadzieję na szczęście. Dziewczyna zechce to zmienić i pokazać, że nie musi tak być.

Choć recenzję filmu wskazują na to iż jest to kolejny przewidywalny roman o znanych już schematach, to jednak wzrusza i podoba się. Ma bardzo dobre opinie oraz wysokie oceny. W serwisie filmweb, Zanim się pojawiłeś, na dzień dzisiejszy (tj. 2 lipca) ma ocenę 8,1 na 15395 głosów, a blisko 40 tys. osób zagłosowało, że chce zobaczyć ten film.

Next Story

»