Avon Life

Co nowego w katalogu Avon 14-2016?

Uroda

Avon Life dla Niej i dla Niego

Czternaste wydanie katalogu Avon wprowadza kilka ciekawych nowości. Sądzę, że najciekawszą z nowości są zapachy Avon Life dla Niej i dla Niego. Zapach dla kobiet, to woda perfumowana o pojemności 50 ml, o nutach zapachowych irysa, lilii oraz fiołka, która zalicza się do kategorii kwiatowo-drzewnej. Zapach dla mężczyzn, to woda toaletowa dla mężczyzn o pojemności 75 ml, o nutach zapachowych czarnego pieprzu, liści fiołka i drewna cedrowego, która zaliczana jest do kategorii aromatyczno-drzewnej. Niestety zapachy nie są tanie. Dostępne są w cenie regularnej, a za flakonik każdego z nich trzeba zapłacić prawie 90 zł. Ofertę możesz sprawdzić na pierwszych stronach katalogu avon 14-2016, który zacznie obowiązywać od 29 września, do 19 października. Być może po kilku następnych katalogach Avon, zapachy dostępne będą w cenie promocyjnej. Kończąc o tych zapachach, dodać należy, że w tworzeniu tych zapachów, brał udział Kenzo Takada, sławny projektant perfum i mody.

Pachnące mgiełki Jeżyna i Wanilia oraz Żurawina i Cynamon

Pachnące mgiełki od Avon, to jedne z tych kosmetyków, które w ofercie tej firmy dostępne są od wielu lat. Zapewne wiele z klientek Avon, pamięta pachnące mgiełki jeszcze z czasów szkoły podstawowej. Z oferty znikały niektóre zapachy mgiełek, a w ich miejsce pojawiały się nowe. Nie zmienia to jednak faktu, że są bardzo długo w ofercie, co świadczy o zainteresowaniu nimi. W czternastym katalogu linia mgiełek powiększyła się o zapachy: Jeżyna i Wanilia oraz Żurawina i Cynamon. Każda z 9-ciu mgiełek – bo tyle zapachów macie do wyboru – dostępna jest w cenie niecałych 8 zł.

Szablony wzorków na paznokcie

Uwielbiasz stylizować swoje paznokcie? To z pewnością spodobają Ci się szablony do robienia wzorków na paznokciach, ze strony 97. Dostępne 3 kształty szablonów. Nakładasz na paznokcie jedną warstwę lakieru i czekasz aż wyschnie. Następnie naklejasz na paznokieć wybrany kształt szablonu i malujesz paznokcie innym kolorem lakieru. Można tworzyć różne kombinacje. Wzorki tylko na wybranych paznokciach, więcej jak jeden wzorek na paznokciach, itp. Szablony kosztują niespełna 11 zł i zawierają 3 kształty szablonów.

Previous Story

«

Next Story

»