Nowe perypetie Bridget Jones

Filmy

Już we wrześniu na ekrany wejdzie nowa, trzecia odsłona perypetii życiowych słynnej Bridget Jones. Nowy film jest kontynuacją poprzednich wątków i przedstawia Bridget 15 lat po premierze kiedy jest już zupełnie inną kobietą i dobiega do pięćdziesiątki.

Bridget Jones to znana i lubiana postać, która została oryginalnie wykreowana przez pisarkę Helen Fielding w powieści o tym samym tytule. Ekranizacja książki pt. „Pamiętnik Bridget Jones” miała premierę w 2001 roku i z miejsca okazała się niebywałym sukcesem przynosząc twórcom ok. 282 milionów dolarów zysku. Sama Bridget Jones, grana przez Renee Zellweger, wraz z jej miłosnymi przygodami z Danielem Cleaverem (Hugh Grant) i Markiem Darcy (Colin Firth) zaskarbiła sobie sympatię fanów i fanek z całego świata. To zaowocowało sequelem pt. „Briget Jones: W pogoni za rozumem”, który miał premierę w 2004. Oba filmy łącznie zarobiły ponad pół miliarda dolarów.

Bridget Jones 3

„Bridget Jones 3” – okładka

Nowa rozdział przygód Bridget Jones został wyreżyserowany przez Sharon Maguire, która stała za pierwszą częścią. W „Bridget Jones 3” wystąpi oczywiście Renee Zellweger oraz Colin Firth. Film będzie przedstawiał zupełnie inną Bridget, która mimo, że dorosła to jednak wciąż boryka się z wieloma charakterystycznymi dla siebie trudnościami. Skomplikowane relacje miłosne, duża dawka dobrego humoru, oraz główna bohaterka, która zamienia pisanie pamiętnika na karierę w mediach społecznościowych. Wrzesień 2016 to miesiąc kiedy trzeba będzie zarezerwować sobie czas na ponowną wizytę u dawno nie widzianej a przecież wciąż przeuroczej Bridget Jones. Komedia „Bridget Jones 3” wchodzi na ekrany multikin 16 września 2016 roku. Więcej o filmie Bridget Jones 3, obsadzie i terminach seansów. Poniżej polski zwiastun filmu.

Previous Story

«

Next Story

»