Manicure i pedicure hybrydowy

Manicure i pedicure hybrydowy

Uroda

Nieskazitelnie i pięknie prezentujące się paznokcie u rąk i nóg, to marzenie każdej kobiety. Najlepiej jeśli taki efekt utrzymuje się przez naprawdę długi czas. Jeśli zależy Ci na tym, to warto postawić na manicure i pedicure hybrydowy, który pozostanie z Tobą na dłużej. Oczywiście może to być również sam manicure hybrydowy bez pedicure. Częściej się bowiem zdarza wykonywanie samego manicure hybrydowego niż manicure z pedicure hybrydowym.

Hybryda, czyli co?

Na manicure i pedicure hybrydowy składają się różne czynności, które znajdziesz również w klasycznych zabiegach. Wszystko zaczyna się od kosmetyki skórek, opiłowania paznokci, oraz peelingu dłoni i nóg. Do wykonania zabiegu można wykorzystać specjalną frezarkę z odciągaczem pyłu. Ta technologia sprawia, że zabieg jest w pełni higieniczny i komfortowy.
Po wykonaniu tych zabiegów kosmetycznych zaczyna się druga i kluczowa część manicure i pedicure, czyli malowanie paznokci trwałym lakierem. Czas trwania całego zabiegu to około 2 godzin.

Manicure i pedicure hybrydowy nie jest wskazany w przypadku paznokci z osłabioną płytką lub zaraz po usunięciu tipsów bądź żelu.

Co daje manicure i pedicure hybrydowy?

Lakier jest wytrzymały i utrzymuje się na paznokciach przez 2-3 tygodnie. Dzięki temu nie musisz co chwilę wracać do salonu kosmetycznego lub malować paznokci w domu. Jednocześnie przez cały okres utrzymuje on błyszczący i jaskrawy połysk. Warto również podkreślić, że lakier bardzo szybko wysycha. W efekcie nie trzeba obawiać się żadnych uszkodzeń i zarysowań i można od razu założyć obuwie. Aby usunąć lakier z paznokci u nóg lub u rąk potrzebny jest specjalny zmywacz. Dlatego też najlepiej wykonać ten zabieg w zaufanym salonie kosmetycznym.

Previous Story

«

Next Story